Hakkımızda

Bambu Mobilya & Mutfak

Firma

Hoş Geldiniz

Firma Hakkında

Bambu mobilya ,yolculuğuna 1989’da İstanbul Çağlayan’da Köroğlu Mobilya şirketi ile hizmetine başlamıştır. Sektöre klasik ve avangart yatak ve yemek odası imalatı ile başlayan firmamız, yurtiçinde ürettiği kaliteli ve tarz ürünleri yurtdışına ihraç etmiştir.

1999 yılı sonrası mobilya dekorasyon alanında yer alarak kısa süre içerisinde dekorasyon alanında başarıya ulaşmıştır. Yapmış olduğu proje ve zamanında uygulama ile çevresinin takdirini toplayan Köroğlu Mobilya, 2006 yılında yoluna Bambu Mutfak ve Mobilya ismi ile devam etme kararı almıştır.

Mobilya dekorasyon alanında aynı kalite ve vizyon ile yoluna devam etmektedir. Hizmetlerine mutfak ve banyo dekorasyonu, salon ve yatak odası takımları üretimi ile sürdüren Bambu Mobilya, önceliği her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini önde tutan, bugün ise yenilikçi ve zamanın modern aksesuarıyla ahşap ve el sanatını harmanlayan, zamanın yenilikleri ile geçmişin sağlamlığını birleştiren şık dekorasyonlara imza atmaktadır. Tasarım ve modern çizgilerin emek ve kalite ile buluştuğu her proje mutluluk ve ilham kaynağımız olmuş ve olmaya devam edecektir.

İlham Alın

Tasarım Fikirleri